cccmtb

najważniejszy przegląd
Wesele i inne uroczystości w Pałacu Bursztynowym
satelitarnygps.mapy-navi.com.pl noclegi sudety e-turysta

Planujesz wyprawienie wesela, rocznicy, lub innej uroczystości? Koniecznie powinieneś rozważyć możliwość wyprawienia jej w Pałacu Bursztynowym w Strzekęcinie. To miejsce magiczne, w którym bogata historia przeplata się ze współczesnością i dbałością o każdy szczegół. Bardzo dobrym miejscem na ten najważniejszy dzień jest także wesele restauracja warszawa. 

Z pewnością w tym miejscu doskonale będzie czuł się każdy – nawet najbardziej wymagający miłośnicy piękna. Jeśli zdecydujesz się na wyprawienie w tym miejscu swojej uroczystości, możesz mieć pewność, że wszystko będzie doskonale zorganizowane.

A oprócz organizacji masz gwarancję przebywania w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które swoim gościom oferuje wygodne apartamenty, restaurację znajdującą się w Sali Kryształowej, piękne korytarze i hole, jak również cudowną zieleń, SPA i Night Club. Pałac Bursztynowy to idealne miejsce na wesele i zaręczyny, jak również konferencje i spotkania biznesowe.

To doskonały pomysł na spędzenie Sylwestra, czy Świąt Bożego Narodzenia. To niebanalne miejsce, którego klimat tworzy zarówno położenie, jak i ludzie.