cccmtb

najważniejszy przegląd
Ubezpieczenie ochronno-oszczędnościowe
http://www.bisnode.pl/firma/?id=913154&nazwa=NIKE_POLAND_SP_Z_O_O

Najbardziej dogodną opcją jest zawarcie umowy ochronno-oszczędnościowej, która zapewnia nam nie tylko zabezpieczenie życia, ale także umożliwia gromadzenie pieniędzy na dogodnych dla nas warunkach. W związku z wyborem takiej polisy spotkamy się z możliwością dopasowania odpowiednich dla nas opcji, które stanowią bardziej rozbudowaną ofertę. Zatem możemy zdecydować się na pięć wersji, z których każda spełnia określone kryteria.

www.odbierzksiazke.pl

Zatem do dyspozycji mamy trzy standardowe ubezpieczenia. Uniwersalne, które pozwala na indywidualne określenie wysokości składki z dokładnym określeniem, jaka suma przeznaczona jest na ryzyko śmierci, a ile pieniędzy regularnie będzie tworzyć nasze oszczędności. Kolejna opcja to polisa posagowa, która ma na celu zabezpieczyć nasze dzieci, na wypadek naszej śmierci, ale także obejmuje ona wypłatę określonej sumy po osiągnięciu wskazanego wieku przez dziecko.

Trzecią podstawową ofertą jest ubezpieczenie rentowe, które zapewniają świadczenie dożywotnie lub ewentualnie terminowe.