cccmtb

najważniejszy przegląd
Podsumowanie, czyli co zrobić, aby taniej latać
www.dhsummerfestival.pl

Podsumowując, pamiętajmy, że jeśli mamy możliwość elastycznego dostosowywania się do pojawiającej oferty, korzystajmy z tego faktu, na pewno przyczyni się ona do poważnych oszczędności wynikających z zakupu biletów lotniczych. Nie ograniczajmy swoich poszukiwań tylko do linii lotniczych startujących z najbliższego nam lotniska, może się przecież okazać, że 100 kilometrów od naszego domu jest lotnisko oferujące o wiele niższe ceny. Podczas niedalekich wypadów, kilkudniowych, podróżujmy z niewielkim bagażem, bagażem podręcznym, który jest wliczony w cenę biletu i nie wymaga dodatkowych opłat.

Pamiętajmy o szukaniu informacji o ofertach promocyjnych, ale także umiejętnym i szybkim na nie reagowaniu. To czasem może być impuls, może to być tylko krótka chwila, gdy dostępne będą bardzo tanie bilety. Jeśli się spóźnisz okazja może przejść Tobie koło nosa, a to podobno podwójnie boli.

Pamiętaj, że aby coś fajnego znaleźć potrzebujesz na to troszkę czasu. Czasami mniej czasami więcej, jednakże musisz go poświęcić na poszukiwania satysfakcjonujących biletów. Powodzenia!.