cccmtb

najważniejszy przegląd
https://sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/336/fabia-iii.html http://katalizatory-pomorskie.pl/gdynia.html

Podobno o gustach się nie dyskutuje… ale w pewnych kwestiach ludzie są zgodni. Dzisiejsze samochody czasem zaskakują wyglądem, ale negatywnie.

Producenci decydują się na modele, które nie grzeszą urodą, ale mimo to znajdują odbiorców. Prawidłowość jest taka sama jak w przypadku najdroższych aut – jest ich mało i dają poczucie unikalności.

Nienaturalnie wydłużone, koślawe, wykrzywione, uwypuklone w najbardziej zaskakujących miejscach. Do tego dziwaczne światła i mnóstwo niepotrzebnych dodatkowych elementów.

Choć wewnątrz często funkcjonalne, ich wygląd zewnętrzny nie został przyjęty entuzjastycznie. Niektóre auta, zachwalane przez producentów, jako modele których świat jeszcze nie widział, faktycznie zasługują na to miano – często jednak nie za oryginalność, ale po prostu prześmiewczy wygląd.

Nie chcą stać się obiektem drwin, często rezygnujemy z wymarzonego auta. Choć większość osób lubi mieć rzeczy wyróżniające się wśród reszty – szukają idealnego auta wśród przyjętego kanonu wyglądu zewnętrznego.