cccmtb

najważniejszy przegląd
odwiedź nasz sklep.regmot.com.pl aby zapoznać się z naszą ofertą www.haik.pl

Kupując używany samochód, musimy być przygotowani na całe mnóstwo nieprzyjemnych niespodzianek. Zdarza się, że sprzedający całkiem przypadkiem „zapomni” wspomnieć o mankamentach pojazdu, które zauważysz dopiero będąc jego właścicielem. Nic strasznego, jeśli są to problemy wymagające drobnych napraw. Warto jednak wiedzieć, co może w przyszłości stać się powodem kosztownych napraw.

http://katalizatory-warminsko-mazurskie.pl/olsztyn.html

Wiele samochodów „na stare lata” zmaga się z korozją. Rdzawe ślady pojawiają się szczególnie na progach, nadkolach, dolnych krawędziach drzwi oraz tylnej pokrywie. Właśnie dlatego, zanim kupisz wybrany samochód, dokładnie przyjrzyj się tym jego elementom. Może się okazać, że zauważysz zaczątki korozji.

W takiej sytuacji miej na uwadze fakt, że koszt usuwania rdzy może być bardzo wysoki. Niektórzy sprzedający mogą pokusić się o poprawienie wyglądu samochodu i zamalowanie rdzy w najbardziej widocznych miejscach. Pamiętaj jednak, że takie działanie, nawet jeśli faktycznie korzystnie wpływa na wygląd pojazdu, wcale nie stanowi rozwiązania problemu. Powinno to także podwoić twoją czujność – skoro sprzedawca stara się zataić początki korozji, skąd możesz wiedzieć, co jeszcze stara się ukryć?.