cccmtb

najważniejszy przegląd
Który komis wybrać?
www.prestigecar.pl/pl/wynajem-busow-osobowych-wroclaw/

Miejscem, które przynajmniej w teorii najlepiej nadaje się do tego, aby szukać w nim auta dla syna, jest komis z używanymi pojazdami. Komisów jest niemało, a w każdym większym mieście działa ich przynajmniej kilka. Widać je z daleka, ponieważ są prowadzone wedle takiego samego modelu – na placu w równych szeregach stoją dziesiątki pojazdów, a klient może przebierać jak w ulęgałkach.

Zwykle właściciel komisu sprowadza auta spoza Polski, ale czasami pojawiają się też samochody kupione w kraju i odsprzedane przez pierwszego właściciela. Utarło się przekonanie, iż taką opcję należy sobie podarować, ponieważ zachodni kierowcy bardziej dbają o swoją własność. Nie wnikamy w rozstrzyganie, czy ten stereotyp ma sens i podstawy, czy wręcz przeciwnie.

alergeny.com.pl

Nim auta zostaną wystawione na sprzedaż, z reguły przechodzą mały lifting. Dzięki niemu niektóre wyglądają jak nowe, co dotyczy zwłaszcza młodszych modeli. Takowe są oferowane przez komisy w pierwszej kolejności i cieszą się największym uznaniem klienteli.

Co do komisu – warto stawiać na ten, który cieszy się dobrymi opiniami w sieci. Jeszcze lepsza będzie rekomendacja kogoś, komu ufamy.