cccmtb

najważniejszy przegląd
Grupa I – ubezpieczenia na życie
Naklejki samoprzylepne na zamówienie https://booklet.pl/oferta druk etykiet samoprzylepnych - Drukarnia Booklet

Tak, jak wspomniałam pierwszą grupę stanowią ubezpieczenia na życie. Ich pierwotnym przeznaczeniem było zabezpieczenie rodzinne na wypadek śmierci jednego z jej członków, który oczywiście wykupił daną polisę na życie.

Niemniej jednak współcześnie mamy do czynienia z wieloma dodatkowymi świadczeniami, które zostały włączone do tej grupy w różnych pakietach standardowych lub rozszerzonych w zależności od towarzystwa, jak i naszej decyzji. Niezależnie od dokonanego wyboru zasada funkcjonowania jest taka sama, musimy podpisać umowę i zobowiązać się do wpłacanie określonej wysokości składki.

I właśnie wspomniana wysokość składki będzie generowała nam liczbę objętych umową świadczeń. W takim razie im więcej pieniędzy jesteśmy wstanie wyłożyć na nasze zabezpieczenie tym większą mamy gwarancję uzyskania dogodnej sumy odszkodowania na wypadek śmierci lub leczenia w przypadku wypadku.

Do wyboru mamy trzy opcje ubezpieczenia życiowego ochronne, oszczędnościowe lub połączenie tych dwóch opcji w jednej polisie.