cccmtb

najważniejszy przegląd
Europejskie klimaty
www.krakowrazem.pl https://www.ararattrek.pl/pl/oferta/

Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez Polaków jest Chorwacja, która przyciąga wielu miłośników letnich plażowych przygód. Tym bardziej, że podróż to tego malowniczego miejsca bez trudu może odbyć się we własnym zakresie, bez konieczności długiej odprawy samolotowej, gdzie ten czas można wykorzystać na poznanie równie ciekawych zakątków na trasie przejazdu.

Wybór konkretnego miejsca w Chorwacji nie stanowi problemu, jeżeli jasno określimy, na czym nam zależy. Wybór ten powinien uwzględniać rodzaj plaży z tego względu, że chorwackie wybrzeże pełne jest plaż piaszczystych, ale także żwirowych oraz kamienistych.

Przede wszystkim nie można odpuścić sobie poznania najbardziej wyjątkowych plaż w Chorwacji w miejscowości Bol oraz Brela. Równie atrakcyjnym miejscem jest czternaście małych wysepek u wybrzeży Istrii.

Romantyczne chwile we dwoje można również spędzić w tych zakątkach, cudowna wyspa Galešnjak, która kształtem przypomina serce, przyciąga miłośników spokojnych niezamieszkałych terenów.