cccmtb

najważniejszy przegląd
Bułgaria – pomysł na wakacje w Europie
Kurs kite

Kolejnym dobrym europejskim kierunkiem jest niewątpliwe Bułgaria, kochamy ją za umiarkowany klimat, dlatego warto przyjeżdżać tutaj w lipcu, kiedy temperatura jest najwyższa. Choć sięga zaledwie 25C, to wielu turystom sprzyja właśnie taka pogoda, jednak miłośnicy upałów mogą być rozczarowani. Słynne już na cały kontynent Złote Piaski, zawdzięczają swoją renomę przepięknej długiej, a zarazem szerokiej plaży.

Jednak kurort ten należy do najdroższych miejsc w Bułgarii, co nie oznacza, że jest nie warty swojej ceny. Jednak dla mniej zamożnych osób znajdzie się wiele alternatywnych miejsc, oprócz luksusowych hoteli warto skorzystać z pensjonatów, a także prywatnych kwater, które również oferują wysoki standard. Jeżeli dołożymy do tego niezwykle miłe nastawienie mieszkańców do wszystkich turystów, to można powiedzieć, że jest jedno z najlepszych miejsc w Europie na udane i spokojne wakacje.

Małe miasteczka i wioski na północy wraz z słynnymi kurortami na południu, stwarzają różnorodną ofertę, która zadowoli każdego.